Černé rizoto z kalamárů POLOTOVAR

390 Kč 487,50 Kč / 1 kg
Skladem

Squids black risotto SEMI-FINISHED 800g,

cena na osobu 195 Kč (400g)

INSTRUKTÁŽNÍ  VIDEO !  

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Rizota, brodety, polévky, ...
Hmotnost: 0.8 kg

Složení / obsah SET-u: 300g vykuchaných a nakrájených kalamárů + ostatní suroviny (rizoto, rybí vývar, koření)

Naše černé rizoto se skládá z arborio rýže, předvařené na rybím vývaru, dále kroužků a hlav kalamárů (nejměkčích na světě), podušených na víně a česneku, rybího vývaru na dovaření rizota a inkoustu ze sépie. Samozřejmostí je kostka másla, parmezán a olivový olej. Celý recept netrvá déle než 7-8 minut a je to opravdu velice exotický pokrm ze Středomoří, který prostě musíte ochutnat. Rizoto nemá být úplně černé, ale spíše šedé, aby přespříliš nebarvilo vaše zuby a ústa. 

Composition / content of SET: 300g gutted and sliced squid + other ingredients (risotto, fish broth, spices)

Our black risotto consists of arborio rice, pre-cooked with fish broth, rings and the heads of the softest calamari in the world, which you can stew in wine and garlic, fish broth for cooking risotto and cuttlefish ingoust. Of course there is a cube of butter, parmesan cheese and olive oil. The whole recipe lasts no longer than 7-8 minutes and it is really a very exotic dish from the Mediterranean, which you just have to taste. The risotto should not be completely black, but rather gray so that it does not stain your teeth and mouth too much.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení