Grill kalamáry/ Grill calamari

290 Kč 725 Kč / 1 kg
Skladem

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: polotovar pro grilování
Hmotnost: 0.4 kg

Kalamáry se griluji zprudka, na sylném ohni a jen asi 3-4, max 5 minut. Během grilování z kalamáru 2 krát odkapat tekutiny. Solí se po grilován - na talíří. Snoubí se s  česnekovo-petrželkovým pestem a kvalitním olivovým olejem. V našem KALAMARY GRILL SETU jsou kalamáry vykuchané a k ním je jen zmíněné pesto včetně oleje a hrubá mořská sůl.   

 

Naše kalamáry jsou z divokého výlovu Jížní Atlantik, jsou o velikosti - délce tělíčka min10 cm šokově mražené hned po výlovu přímo na lodích. U nás rozmražené, vykuchané, balené v zatavené misce s inertním plynem. Velice jemné, lahodné a měkoučke.

 

Grilled calamari briskly, over low heat and only about 3-4, max 5 minutes. Drip liquids from the squid 2 times during grilling. Salt after grilling - on a plate. It is combined with garlic-parsley pesto and quality olive oil. In our CALAMARI GRILL SET, the calamari are gutted and there is only the mentioned pesto, including oil and coarse sea salt.

 

Our calamari are from the wild catch of the South Atlantic, they are about the size - length of the body at least 10 cm shock-frozen right after the catch directly on the boats. We thawed, gutted, packed in a sealed bowl with inert gas. Very delicate, delicious and soft.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení