Kalamáry kuchané 400g

350 Kč 875 Kč / 1 kg
Skladem

Gutted squids

400g

 

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Plody moře
Hmotnost: 0.4 kg

Kalamáry z divokého výlovu Jížní Atlantik, rozmražené, vykuchané, balené v zatavené misce s inertním plynem. Naše kalamáry jsou o velikosti - délce tělíčka min 10 cm, lověná v divokých vodách jížního Atlatiku, šokově mražené hned po výlovu přímo na lodích. Velice jemné, lahodné a měkoučke maso. Skvělá na veškerou úpravu: grill, pečené v troubě, dušená do rizot a těstovin, pražená - fritovaná v oleji nebo jen provařená ve vodě, pak zchlazená a namíchaná do salátů. To hlavní - jakákoliv úprava je velice krátká, tj. 3-4 minuty (kromě pečené v troubě - 20 minut).

South Atlantic calamari, thawed, gutted, packed in a sealed dish with inert gas. Our calamari are about the size - length of the body at least 10 cm, caught in the wild waters of southern Atlantic, shock-frozen right after being caught directly on boats. Very tender, delicious and tender meat. Great for any preparation: grill, baked in the oven, stewed in risotto and pasta, roasted - fried in oil or just boiled in water, then cooled and mixed into salads. The main thing - any treatment is very short, ie 3 minutes (except baked in the oven - 20 minutes).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení