Krevety 1Kg

490 Kč 490 Kč / 1 kg
Skladem

Shrimps

1kg

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Plody moře
Hmotnost: 1 kg

Krevety, velikost 30/40 ks v 1 kg, chov Equador, rozmražený produkt, balený v zatavené misce v inertním plynu. Svojí chutí nejvíce připomínají chuť krevet ze Středomoří, konkrétněji z Jadranu. Zkoušeli jsme různé typy krevet, samozřejmě v přijatelné cenové relaci, a tyto krevety se definitivně jeví jako ty nejlepší. Tvrdé, ale křehké maso s nasládlou chutí, grilované jen do jeho zbělání, což trvá cca 3-4 minuty, jemně osolené a ochucené jen kvalitním panenským olivovým olejem (extra vergine ). Skvělé jak na dušení, tak i na grilování, nebo do polévek či rybích soté. I na rajčatech, i na smetaně či v curry. Jsou skvělé prostě do všech kuchyní světa. 

 Vannamei shrimps are most reminiscent in taste of Mediterranean shrimps, more specifically the Adriatic. I tried different types of shrimp, of course at an affordable price and Vannamei shrimp definitely seems to be the best. Hard but crispy meat with a sweet taste, grilled only until whitish, which lasts about 3-4 minutes, lightly salted and flavoured only with quality virgin olive oil. (extra virgin). Great for both stewing and grilling or for soups or fish sauté. Even on tomatoes and cream or in curry, they are great in all cuisines of the world.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení