Krevety na víně POLOTOVAR

450 Kč 642,86 Kč / 1 kg
Skladem

Shrimps in white wine SEMI-FINISHED 700g,

cena na osobu 225 Kč (325g)

INSTRUKTÁŽNÍ  VIDEO !  

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Seafood polootovary
Hmotnost: 0.7 kg

Složení / obsah SET-u: 500g krevety + ostatní suroviny (česnekovo-petrželkové pesto, bílé víno, nakrájená rajčata)

Maare krevety svojí chuti nejvíce připomínají chuť krevet ze středomoří, konkretnějí Jadranu. Zkoušel jsem různé typy krevet, samozřejmě v přijatelné cenové relaci a tyto krevety se definitivně jeví jako nejlepší.Tvrdé ale křechké maso s nasládlou chuti

Krevety na víně jsou zjednodušená verze známého chorvatského receptu "na buzaru" a v zásadě jde o to, že se krevety podusí na česnekovo-petrželkovém pestu s troškou bílého vína. To vše na silném ohni pod poklicí tak, aby maso na páře co nejdříve zbělalo. Dle chuti se dodá i trocha nakrájených rajčat (já vždy :)). Celý recept trvá 3-4 minuty. Skvělý a rychlý pokrm na vznešené pohoštění kohokoliv. K tomu je nejlepší světlá bageta na vytření omáčky v pánvi. 

Ingredients / SET content: 500g shrimp + other ingredients (garlic-parsley pesto, white wine,tomatoes sauce)

Vannamei shrimps are most reminiscent in taste of Mediterranean shrimps, more specifically the Adriatic. I tried different types of shrimp, of course at an affordable price and Vannamei shrimp definitely seems to be the best. Hard but crispy meat with a sweet taste.

Shrimp in wine is a simplified translation of the famous Croatian recipe "na buzaru" and basically it is that the shrimp is stewed on garlic-parsley pesto with a little white wine, all on a low heat under the lid so that the meat on the steam as soon as possible whiten. Depending on the taste, a little chopped tomatoes will be delivered (definitely :). The whole recipe lasts 3-4 minutes and is a great and fast food to entertain someone noble. The best is a great baguette for rubbing sauce in a pan.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení