Blíží se chladné a sychravé počasí, ale Maare bude ve festivalech nejen pokračovat, ale ještě je rozšíří. Nikdy více než právě v zimě si lidé potřebují připomenout teplé letní chvilky. Nový zimní festivalový koncept se rozšíří po celé České republice. Seafood by Maare bude hostovat u oblíbených podniků po celé zemi a přiblíží se modernímu pojmu pop-up. Grilovat se bude venku za každého počasí, lidé si na jídle budou pochutnávat v teple. Přesné termíny festivalů budou vždy pravidelně zveřejňovány jak na webu, tak i na FB Seafood by Mare. Namátkou můžeme jmenovat Prahu, Plzeň, Beroun, Karlovy Vary, Teplice atd.

Naše akce

Přesné termíny akcí budou vždy pravidelně zveřejňovány jak zde na webu, tak i na FB Seafood by Mare. Program akcí:

  • Valentine Seafood Saturday, v sobotu 16.2.  v krásné, ale opravdu krásné restauraci Rest v Podolí hned vedle porodnice. Prožijte s námi Valentinovo a k tomu seadfood degustaci "all you can eat". Pozvěte svoji královnu (svého krále) na to nejlepší a čekejte zaslouženou odměnu. Ústřice budou taky.

  • Seafoood Sundays, v sobotu 17.02. se bude konat již potřetí na lodi Kamina, Smíchovská náplavka v Praze 5. My na palubě lodi grilujeme a vy si v podpalubí v restauraci a v teple užíváte našich specialit. Jelikož je tam i pódium, těšte se  na živou muziku. Samozřejmě veselou. A jdeme na vás i s novinkami: třeba černým rizotem.Tak v neděli ! 

  • Seafoood & prosecco Plzeň, v sobotu 23.02. se bude konat již podruhé v DEPO 2015, kam vás loni přišlo hodně.....a byl to blázinec. Každopádně, teď se na vás připravíme a bude to tip top.  Více info samozřejmě na facebooku pod událostmi. 

  • Seafoood & prosecco Hradec Králové, v neděli 03.03. se bude konat ve spolupráci s kavárnou Rotunda, nacházející se v krásných Šimkových sadech. Přiznám se že se na Hradec ophttps://www.facebook.com/events/2351388944893437/ravdu moc těším, moje první láska je z Hradce, možna jí tam zas potkám .... Takže, hradečtí, z tohoto osobního důvodu se postaráme aby tento mejdan byl excelentní !!!