Blíží se chladné a sychravé počasí, ale Maare bude ve festivalech nejen pokračovat, ale ještě je rozšíří. Nikdy více než právě v zimě si lidé potřebují připomenout teplé letní chvilky. Nový zimní festivalový koncept se rozšíří po celé České republice. Seafood by Maare bude hostovat u oblíbených podniků po celé zemi a přiblíží se modernímu pojmu pop-up. Grilovat se bude venku za každého počasí, lidé si na jídle budou pochutnávat v teple. Přesné termíny festivalů budou vždy pravidelně zveřejňovány jak na webu, tak i na FB Seafood by Mare. Namátkou můžeme jmenovat Prahu, Plzeň, Beroun, Karlovy Vary, Teplice atd.

Seafood & prosecco Sundays

  

 

  • Seafoood & prosecco Letná, v sobotu 20.07. Milí seafooďáci, Naše staré dobré místo, na zahrádce Na baště v letenském parku jsme tento rok už vyzkoušeli 3 x a zjišťujeme že je to nekonečně dobré místo, perfektní chládek na ještě perfektnější piknik. Uvidíme co nám tetno víkend přinese, jaké potvůrky nám pošlou ze světa seafoodu, ale každopádně, seafood na Letné je BEST!  Více info samozřejmě na facebooku pod událostmi. 

  • Seafoood & prosecco Teplice v neděli 21.07. - V Teplicích jsme poprvé a přiznám se, že se velice těším jelikož se na Fb události hlásí hodně lidi. Akce se bude konat před krásným kostelem Sv. Bartoloměje. Pro ty co nás neznají: Grilujeme ryby a plody moře na dřevěném uhlí, vyrábíme studené předkrmy a připravujeme pro vás také tradiční specialitu tzv. "na buzaru". Prosím překvapte mě někdo, pokud víte o co jde, podělte se s námi o váš recept na facebooku a dostanete dárek. Tak nashle v neděli 21.7.