Salát plodů moře POLOTOVAR

350 Kč 875 Kč / 1000 g
Skladem

Seafood salad SEMI-FINISHED 400g,

cena na osobu 175 Kč (200g)

INSTRUKTÁŽNÍ  VIDEO ! 

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Seafood polootovary
Hmotnost: 0.4 kg

Složení / obsah SET: 250g směs mořských plodů + další přísady (koření, cibule, paprika, rajčata, petržel)

Středozemní salát plodů moře je velice osvěžující předkrm, složený z předvařených a schlazených plodů moře a nakrájené čerstvé zeleniny – hlavně cibulky, papriky, rajčat a nati petržele. Samozřejmě do něj můžete dát i cokoliv, co rádi do salátu dáváte. Ale to, co jsme uvedli, je originál, kterému jen dodáte kvalitní olivový olej a vinný ocet. Oboje je také součástí našeho Maare polotovar balíčku salátu plodů moře. A nezapomeňte osolit a opepřit. Přejeme dobrou chuť! 

Ingredients / contents of SET : 250g seafood mix + other ingredients (spices, onion,peppers,tomatoes, parsley) 

The Mediterranean seafood salad is a very refreshing appetizer, consisting of pre-cooked and chilled seafood and sliced fresh vegetables, mainly onions, peppers, tomatoes and parsley. Of course, you can also put anything you like into the salad, but what we mentioned is original, you can only add quality olive oil and wine vinegar. Both are also part of our Maare semi-finished seafood salad package. And don't forget to salt and pepper. We wish you to enjoy the meal!!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení