Serenello Brut

219 Kč
Skladem

skvělé jako aperitiv, hodí se k rybám a studeným předkrmům. Podávat nejlépe v pohárech na dlouhé stopce - prosecco sklenička.

Réva: 100 % Prosecco / Glera

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Vína

Obsah alkoholu: 11 % Alk.
Oblast: Treviso, Vinicola Serena
Barva: sytá žlutá, se zelenavým okrajem.
Vůně - Chutˇ: překvapí svými intenzivními tóny bílých květů a zlatého jablka. Jeho chuť je svěží, ovocně - jemná, elegantní s krásnou perlinkou
Ideální teplota: 8-10 ° C
Gastronomie: skvělé jako aperitiv, hodí se k rybám a studeným předkrmům. Podávat nejlépe v pohárech na dlouhé stopce - prosecco sklenička.
Popis: hrozny se lisují pod tlakem 0,6 atm s maximálním výtěžkem 70 % k oddělení kalného moštu. Po 12 h se při teplotě + 5°C oddělí čirý mošt od sedliny. Následuje řízená fermentace za pomoci vybraných přírodních kvasinek, při teplotě 16° C. Jemná perlivost je zajištěna metodou Charmat.

Alcohol content: 11% Alk.

Area: Treviso, Vinicola Serena

Color: deep yellow, with a greenish edge. Aroma -

Taste: surprises with its intense tones of white flowers and golden apple. Its taste is fresh, fruity - delicate, elegant with beautiful pearls

Ideal temperature: 8-10 ° C

Description: The grapes are pressed under a pressure of 0.6 atm with a maximum yield of 70% to separate the turbid must. After 12 hours, the clear must separates from the sediment at a temperature of + 5 ° C. This is followed by controlled fermentation with the help of selected natural yeasts, at a temperature of 16 ° C. Fine sparkling is ensured by the Charmat method.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení