Serenello Brut

219 Kč
Skladem

skvělé jako aperitiv, hodí se k rybám a studeným předkrmům. Podávat nejlépe v pohárech na dlouhé stopce - prosecco sklenička.

Réva: 100 % Prosecco / Glera

Můžeme doručit do:
19.1.2021
Kategorie: Vína

Obsah alkoholu: 11 % Alk.
Oblast: Treviso, Vinicola Serena
Barva: sytá žlutá, se zelenavým okrajem.
Vůně - Chutˇ: překvapí svými intenzivními tóny bílých květů a zlatého jablka. Jeho chuť je svěží, ovocně - jemná, elegantní s krásnou perlinkou
Ideální teplota: 8-10 ° C
Gastronomie: skvělé jako aperitiv, hodí se k rybám a studeným předkrmům. Podávat nejlépe v pohárech na dlouhé stopce - prosecco sklenička.
Popis: hrozny se lisují pod tlakem 0,6 atm s maximálním výtěžkem 70 % k oddělení kalného moštu. Po 12 h se při teplotě + 5°C oddělí čirý mošt od sedliny. Následuje řízená fermentace za pomoci vybraných přírodních kvasinek, při teplotě 16° C. Jemná perlivost je zajištěna metodou Charmat.

Alcohol content: 11% Alk.

Area: Treviso, Vinicola Serena

Color: deep yellow, with a greenish edge. Aroma -

Taste: surprises with its intense tones of white flowers and golden apple. Its taste is fresh, fruity - delicate, elegant with beautiful pearls

Ideal temperature: 8-10 ° C

Description: The grapes are pressed under a pressure of 0.6 atm with a maximum yield of 70% to separate the turbid must. After 12 hours, the clear must separates from the sediment at a temperature of + 5 ° C. This is followed by controlled fermentation with the help of selected natural yeasts, at a temperature of 16 ° C. Fine sparkling is ensured by the Charmat method.