Serenello Superiore DOCG

299 Kč
Skladem

výborné jako aperitiv, velmi vhodné k předkrmům z kuřecího masa. Podávat v úzkých pohárech na dlouhé stopce – prosecco sklenička.

Réva: 100 % Prosecco / Glera

Můžeme doručit do:
13.8.2022
Kategorie: Vína

Obsah alkoholu: 11 % vol.
Oblast: Valdobbiadene
Barva: jemně žlutá, slámová
Vůně - Chutˇ: květinová vůně jarních květin. Příjemné aroma zelených jablek, s lehce aromatickou, harmonickou chutí, zvýrazněnou jemnou, ale vytrvalou perlivostí.
Ideální teplota: 8-10 ° C
Popis: Hrozny se lisují pod tlakem 0,6 atm s maximálním výtěžkem 70 %. Po 12 h se při teplotě + 5°C oddělí čirý mošt od sedliny. Následuje řízená fermentace za pomoci vybraných přírodních kvasinek, při teplotě 16° C. Jemná perlivost je zajištěna metodou Charmat.

Alcohol content: 11% vol.

Area: Valdobbiadene

Color: soft yellow, straw Scent -

Taste: floral scent of spring flowers. Pleasant aroma of green apples, with a slightly aromatic, harmonious taste, accentuated by a gentle but persistent sparkling.

Ideal temperature: 8-10 ° C

Description: The grapes are pressed under a pressure of 0.6 atm with a maximum yield of 70%. After 12 hours, the clear must separates from the sediment at a temperature of + 5 ° C. This is followed by controlled fermentation with the help of selected natural yeasts, at a temperature of 16 ° C. Fine sparkling is ensured by the Charmat method

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení