Serenello Superiore DOCG

299 Kč
Skladem

výborné jako aperitiv, velmi vhodné k předkrmům z kuřecího masa. Podávat v úzkých pohárech na dlouhé stopce – prosecco sklenička.

Réva: 100 % Prosecco / Glera

Můžeme doručit do:
22.1.2021
Kategorie: Vína

Obsah alkoholu: 11 % vol.
Oblast: Valdobbiadene
Barva: jemně žlutá, slámová
Vůně - Chutˇ: květinová vůně jarních květin. Příjemné aroma zelených jablek, s lehce aromatickou, harmonickou chutí, zvýrazněnou jemnou, ale vytrvalou perlivostí.
Ideální teplota: 8-10 ° C
Popis: Hrozny se lisují pod tlakem 0,6 atm s maximálním výtěžkem 70 %. Po 12 h se při teplotě + 5°C oddělí čirý mošt od sedliny. Následuje řízená fermentace za pomoci vybraných přírodních kvasinek, při teplotě 16° C. Jemná perlivost je zajištěna metodou Charmat.

Alcohol content: 11% vol.

Area: Valdobbiadene

Color: soft yellow, straw Scent -

Taste: floral scent of spring flowers. Pleasant aroma of green apples, with a slightly aromatic, harmonious taste, accentuated by a gentle but persistent sparkling.

Ideal temperature: 8-10 ° C

Description: The grapes are pressed under a pressure of 0.6 atm with a maximum yield of 70%. After 12 hours, the clear must separates from the sediment at a temperature of + 5 ° C. This is followed by controlled fermentation with the help of selected natural yeasts, at a temperature of 16 ° C. Fine sparkling is ensured by the Charmat method